Próbuję pisać programy w Visual Studio 2010.... Tu dzielę się swoimi doświadczeniami. Opisuję tu też swoje zmagania z najnowszą wersją Joomli oraz Corelem.
Kategorie: Wszystkie | Corel | Joomla | Kod Visual Basic | Różne | Visual Studio 2010
RSS
czwartek, 10 stycznia 2013

Jako doświadczona blogerka, od 6 lat już lat tworząc kilka blogów o różnej tematyce, postanowiłam tę formę wybrać także do zapisywania własnych zmagań w tworzeniu aplikacji pisanych w Visual Basicu.

Visual Studio 2010

Piszę w środowisku Microsoft Visual Studio 2010 i co chwilę walczę z jakimś problemem. Obłożona książkami, szukam rozwiązań także w necie i na forach dyskusyjnych. Czasem szybciej, czasem wolniej, ale dochodzę do celu.

Ostatnio złapałam się jednak na tym, że problemy zaczynają mi się powtarzać. Miałam kilka ciekawych projektów (niestety, bezpowrotnie straconych) i działało mi tam coś, z czym znowu mam problem. To już z pewnością zdecydowana przesada. Muszę więc stworzyć ściągę, z którą przy okazji będę się dzielić innymi. Biorąc pod uwagę, że polskojęzycznych stron na ten temat nie ma zbyt wielu, mam też nadzieje, że za jakiś czas ktoś zacznie tu zaglądać, przy okazji korygując moje pomysły i podpowiadając mi prostsze rozwiązania.

W końcu każdy kiedyś zaczynał :)

1 ... 6 , 7
 

Wydawnictwo Strefa Kursów
ministat liczniki.org